30 listopada 2014

FIT LOOK MODEL
Gdyby nie moje dobre koleżanki, to może nie byłoby tego wpisu. Jedna namówiła mnie na wyjazd, a druga powiedziała, że muszę koniecznie  opisać to wydarzenie. Tak jak wcześniej wspomniałam do Warszawy wybrałam się w kilku sprawach. Wcześniej wspomniałam Wam o Starówce.
Przy okazji wzięłam udział w konkursie Fit Look Model, po wcześniejszym zakwalifikowaniu się do konkursu. Jak wskazuje nazwa, każdy uczestnik, który wziął udział, miał mieć ciało fitness - czyli zaakcentowane mięśnie, lekko wyrzeźbione ciało ale nie ciało kulturysty -  po siłowni! A właśnie takie osoby  po siłowni  a też sztuczne piersi, zdobyły pierwsze miejsca. Nie miały być to zawody tylko konkurs dla początkujących osób.  A okazało się całkiem odwrotnie. Pierwszy raz wzięłam udział w czymś takim, i nie zdawałam sobie sprawy, że jeżeli chodzi o wygrane, to wszystko jest już ukartowane i wiadomo kto stanie na podium. Osobiście słyszałam jak do dziewczyny o numerze 7 obok, która stała tuż przy mnie, podszedł mężczyzna i powiedział: "wygrasz, obstawiłem na Ciebie duże pieniądze, znam osoby w jury" a ona podziękowała. I pierwsze miejsce zajęła dziewczyna z numerem 7. Osoby w jury bardzo dobrze się znają z osobami wygrywającymi na zawodach i na konkursie były ponownie wybrane. 
Nagroda główna - wycieczka do Tel Avivu dla jednej osoby. Trochę to dziwne, bo kto się wybierze sam na taką wycieczkę do kraju, w którym trwa nie ogłoszona wojna od dłuższego czasu. 
Generalnie bardzo dobrze czułam się wśród konkursantek na scenie, pozując fotografom. Było to super doświadczenie i dobrze spędziłam wieczór. 
A poniżej kilka zdjęć, które dla Was wybrałam :)
 A to Freestyler, sprzęt na którym bardzo dużo ćwiczyłam, prowadziłam zajęcia. Przed konkursem chciałam trochę nabrać formy.  Freestyler uważam, za super małą przenośną siłownię. Bardzo polecam!
MONIKA