7 maja 2015

Strój kąpielowy - jaki wybrać?

Mara Hoffman Miami Fashion Week Swim 2015 - PINTEREST
NAPISAŁA MONIKA
Jakie macie stroje kąpielowe? A jak jeszcze nie masz, to kilka rad poniżej. 
Zanim pójdziesz na plażę musisz wybrać odpowiedni strój, który pasowałby do Twojej figury. Nie jest to wcale takie trudne. Musisz pamiętać, że tylko niewiele osób ma idealną figurę, jednak każdy z nas może podkreślić swoje najlepsze cechy i ukryć mankamenty.
  • Niektóre bardzo piękne i seksowne kobiety zakładają strój jednoczęściowy. Nie chcą one w ten sposób ujawniać wszystkiego i dzięki temu stają się one bardziej interesujące. Niektóre stroje jednoczęściowe pokazują więcej w okolicach pleców i brzucha, inne w okolicach dekoltu i ud. Odkryj swoje najlepsze strony i zakryj te nieco gorsze. 
  • Jeśli zamierzasz pływać, powinnaś założyć strój jednoczęściowy. Znajdź taki, który nie wcina się w ramiona, jest wygodny, wykonany z elastycznego materiału i nie przesuwa się.
  • Jeśli masz małe piersi poszukaj staników lekko usztywnianych lub wzmocnionych fiszbinami, które sprawią, że twój biust będzie nieco większy i zyska piękny wygląd. Spróbuj znaleźć biustonosz z regulowanymi ramiączkami i zapięciem na plecach, tak aby można było go jak najlepiej dopasować.
Kilka przykładowych strojów kąpielowych, które ujęły mnie kolorystyką i ciekawymi rozwiązaniami :) Osobiście mi się podoba ten powyżej z wycięciami po bokach, bo wykorzystam go też na basen. 
 beachriot.com - PINTEREST
 BETTINIS SWIMWEAR -  PINTEREST

 Seafolly – style.com -  PINTEREST
 victoriassecret.com - PINTEREST
 khongboonswimwear.com – VIA PINTEREST
.moschino.com – MOSCHINO WOMAN SPRING / SUMMER 2015 - PINTEREST
                                                     Calzedonia SS 2015 – VIA PINTEREST
1. BIKINI FLUO 2. SWIMSUIY FLAMINGOS 3.SWIMSUIT ARANICIONE 4. SWIMSUIT INTERO NERO VELATO 5. SWIMSUIT ANNI 6. SWIMSUIT POIS